O firmie

Kim jesteśmy

ConnectedHome to nowoczesny dostawca telewizji cyfrowej. Nasza oferta skierowana jest do operatorów sieci internetowych, którzy chcą zwiększyć swoją pozycję na rynku i konkurencyjność. Telewizja cyfrowa w ramach ConnectedHome to przede wszystkim wspaniała rozrywka dla Abonentów oraz gwarancja profesjonalnej i rzetelnej obsługi dla naszych Partnerów.

W najbliższym czasie światło dzienne ujrzy nasza marka - platforma telewizji, której komunikacja marketingowa będzie skierowana do Abonenta. Dzięki temu nasi Partnerzy otrzymają profesjonalne wsparcie marketingowe, które ułatwi dotarcie z własną ofertą do potencjalnych i obecnych Klientów.

Historia

ConnectedHome to zupełnie nowe przedsięwzięcie, które od początku rozwija się wyjątkowo dynamicznie i skutecznie. W dość krótkim czasie podpisaliśmy umowy z dostawcami, zadbaliśmy o nowoczesny sprzęt i własną infrastrukturę.

Truizmem jest stwierdzenie, że telewizja cyfrowa na dobre zagościła w domu naszych Abonentów. Jednak jakość oferowanych obecnie usług oraz współpracy na poziomie biznesowym pozostawia wiele do życzenia. Zebraliśmy swoje doświadczenia, zapytaliśmy o opinię środowisko i na tej podstawie opracowaliśmy model współpracy w ramach ConnectedHome.